• A- | A | A+
 • Strona główna

  Rok szkolny 2014/2015

  Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. St. Staszica jest partnerem szkoły jazdy "Drift", która może pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminów - wg najnowszych badań to aż 60%, co stawia szkołę w ścisłej czołówce. Aktualne wyniki za I półrocze są do wglądu na stronie http://www.bip.bialystok.pl/665-statystyka-zdawalnosci-osk/lang/pl-PL/default.aspx. Co ważne - nauka praktyczna odbywa się jedynym autem w Białymstoku, dopuszczonym do egzaminów w WORD - można zdawać egzamin państwowy tym samym autem, którym ćwiczyliśmy jazdę na kursie praktycznym.

  Podstawowy kurs kat. B to koszt 1200 zł, zaś pakiet rozszerzony 1500 zł. Są też zniżki dla posiadaczy Białostockiej Karty Dużej Rodziny. Więcej informacji o cenach i bonusach na stronie www.drift.net.pl lub w siedzibie szkoły. ZSTiO również chętnie udzieli swoim uczniom szczegółowych informacji o współpracy z "Csk Drift".

   
  Wirtualny Spacer
  Dobra Szkoła – Reforma Systemu Edukacji
  Krok do Biznesu
  Wojewódzki konkursu na najlepszy slogan - hasło promujące Podlasie
  Wojewódzki konkurs fotograficzny dla gimnazjalistów 'Zaklęte pod powiekami'
  Realizacja Projektów Unii Europejskiej
  Ogólnopolski Tydzień Kariery
  ZSTiO - szkoła zawodowców z pasją
  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcacych im. Stanisława Staszica w Białymstoku • ul. Sienkiewicza 57 15-002 Białystok tel (85) 675 25 33, 675 00 77 • sekretariat@zstio.net.pl © Piotr Kiercel & Łukasz Matuszelański