• A- | A | A+
 • Strona główna

  Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

  Podlaskie Zawody Strzeleckie - Liga Podlasia
  "Kocham moje miasto Białystok"

  11 lutego 2017 r. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami  Integracyjnymi im.  Stanisława Staszica  w Białymstoku wzięli udział w zawodach strzeleckich zorganizowanych dla uczczenia rocznicy wyzwolenia Białegostoku spod okupacji

  niemieckiej 19 lutego 1919r.

  Podlaskie Zawody Strzeleckie - Liga Podlasia "Kocham moje miasto Białystok" upamiętniają 97 rocznicę wyzwolenia miasta.

  Celem zawodów jest popularyzacja strzelectwa sportowego, wyłonienie najlepszych zawodników  spośród młodzieży ponadgimnazjalnej, upowszechnianie strzelectwa sportowego wśród młodzieży z Białegostoku.

  ZSTiO z OI reprezentowali następujący uczniowie:
   -  Olszewska Paulina klasa IIIH;
   -  Pawluk Gabriel klasa IE;
   -  Suchocki Paweł klasa IIB;
   -  Jurczuk Paweł klasa ID;
   -  Sierzputowski Paweł klasa IID.

  Olszewska Paulina zajęła wysokie III miejsce w  konkurencji  "Pistolet sportowy część dokładna Psp20d'  i zdobyła brązowy medal w kategorii dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych, natomiast chłopcy zajęli dalsze miejsca poza strefą medalową.

                                                                                                                    Krzysztof Gąsowski

  Wirtualny Spacer
  Dobra Szkoła – Reforma Systemu Edukacji
  Krok do Biznesu
  Wojewódzki konkursu na najlepszy slogan - hasło promujące Podlasie
  Wojewódzki konkurs fotograficzny dla gimnazjalistów 'Zaklęte pod powiekami'
  Realizacja Projektów Unii Europejskiej
  Ogólnopolski Tydzień Kariery
  ZSTiO - szkoła zawodowców z pasją
  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcacych im. Stanisława Staszica w Białymstoku • ul. Sienkiewicza 57 15-002 Białystok tel (85) 675 25 33, 675 00 77 • sekretariat@zstio.net.pl © Piotr Kiercel & Łukasz Matuszelański