• A- | A | A+
  • Strona główna

    news-man

    Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

    Wyniki z języka angielskiego w ramach rekrutacji do projektu Erasmus+

    L.p.

    Imię i nazwisko

    Klasa

    Kierunek

    Pkt.

    1

    Mariusz Połubiński

    III A

    Informatyk

    28

    2

    Tomasz Gołębiewski

    III B

    Informatyk

    28

    3

    Hubert Dobrogowski

    III B

    Informatyk

    27,5

    4

    Adam Stankiewicz

    III A

    Informatyk

    27

    5

    Daniel Kiejko

    IV A

    Informatyk

    26

    6

    Krzysztof Nazarczuk

    III B

    Informatyk

    25

    7

    Łukasz Tomczyk

    III A

    Informatyk

    24,5

    8

    Wioletta Bryc

    IV A

    Informatyk

    24

    9

    Patryk Tałałaj

    III A

    Informatyk

    23,5

    10

    Adam Juźwik

    III A

    Informatyk

    17

    11

    Krzysiek Karczewski

    III A

    Informatyk

    16,5

    12

    Piotr Skłodowski

    III B

    Informatyk

    14

    13

    Marta Milewska

    III C

    Hotelarz

    33,5

    14

    Klaudia Wojtecka

    IV C

    Hotelarz

    29,5

    15

    Piotr Kuklik

    III C

    Hotelarz

    22

    16

    Anna Wysztygiel

    IV C

    Hotelarz

    21,5

    17

    Izabela Sawicka

    III C

    Hotelarz

    14,5

    18

    Paweł Ołyński

    IV D

    Turystyczny

    34,5

    19

    Klaudia Rabczyńska

    III D

    Turystyczny

    34

    20

    Paulina Kamieńska

    III D

    Turystyczny

    26

    21

    Weronika Rymkiewicz

    III D

    Turystyczny

    26

    22

    Natalia Michałowska

    III D

    Turystyczny

    24

    23

    Aneta Brzozowska

    III D

    Turystyczny

    21,5

    Ostateczne wyniki rekrutacji

    Po rozpatrzeniu pozostałych kryteriów (średnia ocen, opinia wychowawcy) do projektu zostały zakwalifikowane następujące osoby:

    l.p.

    Imię i nazwisko

    Klasa

    Punkty

    Technik Informatyk

    1

    Mariusz Połubiński

    III A

    36,5

    2

    Hubert Dobrogowski

    III B

    35,26

    3

    Adam Stankiewicz

    III A

    35

    4

    Tomasz Gołębiewski

    III B

    34,76

    5

    Łukasz Tomczyk

    III A

    33,38

    Technik Hotelarstwa

    1

    Marta Milewska

    III C

    2

    Klaudia Wojtecka

    IV C

    3

    Piotr Kuklik

    III C

    4

    Anna Wysztygiel

    IV C

    5

    Izabela Sawicka

    III C

    Technik Obsługi Turystycznej

    1

    Paweł Ołyński

    IV D

    2

    Klaudia Rabczyńska

    III D

    3

    Paulina Kamieńska

    III D

    4

    Weronika Rymkiewicz

    III D

    5

    Natalia Michałowska

    III D

    Ostateczna liczba punktów została wyliczona według wzoru:

    Liczba punktów=liczba punktów z testu z j. angielskiego+2*średnia ocen z roku szkolnego 2013/2014.

    Grażyna Paździej

    Magdalena Gąsowska

    Agnieszka Bańkowska

    Wirtualny Spacer
    Dobra Szkoła – Reforma Systemu Edukacji
    Krok do Biznesu
    Wojewódzki konkursu na najlepszy slogan - hasło promujące Podlasie
    Wojewódzki konkurs fotograficzny dla gimnazjalistów 'Zaklęte pod powiekami'
    Realizacja Projektów Unii Europejskiej
    Ogólnopolski Tydzień Kariery
    ZSTiO - szkoła zawodowców z pasją
    Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcacych im. Stanisława Staszica w Białymstoku • ul. Sienkiewicza 57 15-002 Białystok tel (85) 675 25 33, 675 00 77 • sekretariat@zstio.net.pl © Piotr Kiercel & Łukasz Matuszelański