• A- | A | A+
 • Strona główna

  news-man

  ZSTIO w Białymstoku - Aktualności

   

  Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

  W dniu 07.09.2018 roku uczniowie klas: III h, IV d, IV e wraz z opiekunami p. Beatą Biały i p. Anną Mroczkowską uczestniczyli w Białostockim Salonie Maturzystów. Wydarzenie odbyło się na Uniwersytecie w Białymstoku przy ul. Ciołkowskiego 1.  Młodzież miała możliwość zapoznania się z zasadami organizacji egzaminów maturalnych w roku 2019 oraz ofertą studiów i zasad rekrutacji.

     

  Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

  W dniu 06.09.2018 roku klasa III a wraz z opiekunami p. Beatą Biały i p. Agnieszką Sokół - Dębińską uczestniczyła w projekcji filmu "Niepokonani" w reżyserii P. Weira.

  Więcej…

     

  Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

  Wakacje minęły i już czas myśleć o nauce.. 3.09.2018 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Pan Dyrektor Mariusz Pęza życzył wszystkim pracownikom i uczniom szkoły udanego kolejnego roku, natomiast wszystkim uczniom klas pierwszych wytrwałości w poznawaniu szkoły i radości z uczenia się w niej.  Uroczystość przygotowały Panie Katarzyna Rakowska i Izabela Toczydłowska.

  Więcej…

     

  Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

  Zapytanie projektowe.

  Więcej…

     

  Strona 1 z 74

  Wirtualny Spacer
  Dobra Szkoła – Reforma Systemu Edukacji
  Krok do Biznesu
  Wojewódzki konkursu na najlepszy slogan - hasło promujące Podlasie
  Wojewódzki konkurs fotograficzny dla gimnazjalistów 'Zaklęte pod powiekami'
  Realizacja Projektów Unii Europejskiej
  Ogólnopolski Tydzień Kariery
  ZSTiO - szkoła zawodowców z pasją
  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcacych im. Stanisława Staszica w Białymstoku • ul. Sienkiewicza 57 15-002 Białystok tel (85) 675 25 33, 675 00 77 • sekretariat@zstio.net.pl © Piotr Kiercel & Łukasz Matuszelański