Strona główna

news-man

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

plakat baśń

23 lutego w bibliotece szkolnej organizatorki konkursu "W świecie baśni" wręczyły nagrody laureatom i wszystkim uczniom, którzy zdecydowali się wziąć udział w baśniowych szrankach. Jury mile zaskoczyła duża liczba prac i ich wysokich poziom. Nasi młodzi twórcy po raz kolejny nie zawiedli - wykazali się niezwykłą kreatywnością i umiejętnością wykorzystywania kontekstów literackich.

 

gallery1 gallery1
gallery1 gallery1
gallery1 gallery1

Wyniki:

I miejsce - Marzena Rusiłowicz (klasa IV a)

II miejsce - Magdalena Debisz (klasa II a)

III miejsce - Sebastian Przymierski (klasa III c)

Wyróżnienia:

- Sandra Kalbarczyk (klasa II e)

- Marcin Szymaniuk (klasa III c)

- Jakub Szerenos (klasa III c)

 

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

Organizatorzy:

Kamila Luiza Antoniuk

Bożena Maciejczuk

Katarzyna Mazurek

Ewa Truchel-Palkowska

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcacych im. Stanisława Staszica w Białymstoku • ul. Sienkiewicza 57 15-002 Białystok tel (85) 675 25 33, 675 00 77 • sekretariat@zstio.net.pl © Piotr Kiercel & Łukasz Matuszelański